נוטריון בספרדית

משרד עורכי דין אריאלה רוזנטל סודרי מתמחה בשרותי נוטריון בספרדית. המשרד נותן שירותי נוטריון לכל המסמכים המצריכים תרגום ואישור נוטריוני מהשפה הספרדית לעברית וכן מהשפה העברית לספרדית או לכל שפה אחרת.

לפרטים נוספים אודות נוטריון בספרדית וקבלת כל שירותי הנוטריון בספרדית תוכלו לפנות אלינו בטלפון 04-866-8665, או להשאיר פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות.

השירות כולל גם שירותי אפוסטיל של משרד המשפטים.

נוטריון בספרדית

הקונגרס הספרדי, אישר לאחרונה לצאצאי יהדות ספרד, להגיש בקשה לקבלת אזרחות ספרדית. לצורך כך, על המבקש לפעול ולאתר את המסמכים בגופים שונים בארץ ובעולם אשר מוכיחים את היותו נצר ליהדות ספרד. לאחר מכן עליו להגיש את כל המסמכים לשלטונות ההגירה הספרדיים.

המסמכים כולם חייבים להיות מתורגמים לשפה הספרדית. מסמכים אלה מחויבים בחתימה נוטריונית ואישורי אופוסטיל. שירותים נוטריון בספרדית ניתנים ע"י משרד עו"ד אריאלה רוזנטל סודרי.

לתרגום נוטריוני בשפה הספרדית נזקקים גם כל מי שמבקש לעשות עסקים עם ארצות מרכז ודרום אמריקה, אשר השפה המדוברת ברובה היא ספרדית וחייב להציג מסמכים מתורגמים שמצויים ברשותו.

במקרים של פניה לרשויות לשם איתור קרובים, או בקשת אזרחות, גם במדינות אלה על המסמכים להיות מתורגמים לשפה הספרדית ולהיות מאושרים ע"י נוטריון מוסמך לשפה הספרדית.

במחקר בין לאומי אקוודור עלתה כיעד מועדף למטרות הגירה ממדינות שונות ובניהן ישראל. גם לצורך כך עליך להגיש מגוון רחב של מסמכים בספרדית ועליהם להיות מאושרים ע"י נוטריון בשפה הספרדית.

בארגנטינה לפני כמה עשורים בוצעו פשעים כלפי הקהילה היהודית, לאחרונה נערכו משפטים לשליטי התקופה ונפתחו ארכיונים משנים אלו. בעקבות כך אזרחים רבים פתחו בהליכים משפטים לנסות ולברר את זכויותיהם ואף לקבל פיצויים. כמובן שלשם כך יש לתרגם כל פניה ומסמך לשפה הספרדית ולאשרה ע"י נוטריון בספרדית באישור אפוסטיל.

לעיתים אנשים בודדים או משפחות נאלצות לעשות רילוקיישן (Relocation) מתוך רצון או לפעמים מתוך אילוץ של מקום העבודה, רבים מהם עוברים למדינות מרכז ודרום אמריקה ארצות דוברות ספרדית ויש צורך בתרגום של מסמכים כגון: תעודות לידה, תעודות נישואין, תארים או תעודות מקצוע ועוד.

כמובן שהשירות ניתן גם לכל אדם שעובר להתגורר בישראל ומבקש לתרגם ולאשר באישורים נוטריונים את מסמכי הלימודים, תעודות רווקות, תעודות יושר ועוד.

לשם כך יש להיעזר בנוטריון בשפה הספרדית לצורך הגשת המסמכים לרשויות המתאימות בארץ היעד.

משרד עורכי הדין אריאלה רוזנטל סודרי מתמחים בשירותי נוטריון בכלל, ונוטריון באנגלית ונוטריון בגרמנית וספרדית בפרט.

לפרטים נוספים אודות נוטריון בספרדית תוכלו לפנות אלינו בטלפון 04-866-8665.