הסכם מכר

משרד עורכי דין אריאלה רוזנטל סודרי מתמחה בייעוץ והתאמת חוזים והסכמי מכר מקרקעין לרוכשי דירה, בית או נדל"ן ומקרקעין מכל סוג.

חוזה מכר, הסכם מכר

חוזה מכר, הסכם מכר

להסכם מכר אמין ויסודי צרו איתנו קשר בטלפון 04-8668665 או השאירו פרטים באתר, מענה מובטח בתוך 24 שעות.

הסכם מכר הינו הסכם הבא להסדיר מבחינה חוקית את הליך הרכישה או המכירה של כל נכס בעל ערך משמעותי הן למוכר והן לקונה. למעשה בכל מצב של העברת בעלות על קניין בעל ערך מוטב שייחתם הסכם מכר.

בספרי החוקים מופיעים חוקים ברורים באשר לאופן עריכתו של הסכם המכר והפרטים אשר אמורים להיכלל בו. הסכם מכר מקרקעין הינו בעל דרישות חוקיות ברורות מעבר לדיני החוזים הרגילים.

כאשר אנו עומדים בפני רכישה או מכירה, של דירה, בית, משק במושב או אפילו זכויות בקרקע להשקעה, נרצה לעגן את החוזה בהסכם מכר, שיתבסס על דיני החוזים ושיתאים גם לדיני המקרקעין.

בתהליכי משא ומתן על מכירה וקניה של רכוש משמעותי, מקובל להגיע להסכמות בהם עורך הדין משמש כנאמן ומחזיק בטוחות לטובת המוכר בנאמנות, לעתים בשלב ביניים זה חותמים על הסכמים כאלה ואחרים בראשי תיבות (כגון זיכרון דברים), ואולם, בעיקר בתחום הנדל"ן והמקרקעין, כאשר ערך הנכס הינו גבוה ביותר ופעמים רבות כל עתידנו הכלכלי נשען על מימושו של חוזה המכר, על מנת להגיע למצב של העברת בעלות מלאה, יש להיעזר בעו"ד המתמחה בתחום חוזי המכר ולחתום על הסכם מכר מקרקעין, שנותן מענה לכל דרישות החוק הרלוונטיות ומכסה את כל הסעיפים הנלווים. לדוגמה חובת הגילוי הנאות לגבי הנכס וכו, שמונע מצבים של חוסר תום לב בתהליך המשא ומתן ואי נעימות בעתיד, וכמובן לאחר סיומו של התהליך המכר והחתימה. אל לכם לשקוט עד לרישומו של של הנכס על שם בעליו החדש אצל רשם המקרקעין (טבו).

משרד עו"ד אריאלה רוזנטל סודרי מתמחה בתחום הסכם מכר, אנו נלווה אתכם בכל שלבי התהליך ונכין עבורכם חוזה מכר, שיכלול ויכסה הן את כל הפרטים הנובעים מדרישות החוק והן את הבדיקות הנדרשות לצורך תקינות הנכס לצורך רכישה, ויאפשרו לכם להגיע למימושה המלא של עסקת המכר על הצד הטוב ביותר עבורכם.

לשירות אמין ויסודי צרו איתנו קשר בטלפון 04-8668665 או השאירו פרטים באתר, מענה מובטח בתוך 24 שעות.