איך בודקים האם יש לי צו עיכוב יציאה מן הארץ?

לבדיקה התקשרו רק לטלפון 3450*

צו עיכוב יציאה מהארץ ניתן בדרך כלל ע"י רשות שיפוטית מוסמכת, כלפי מי שיש חשש שיציאתו את הארץ, תגרום למצב בו לא יהיה ניתן להגיע למיצוי ההליך החוקי כלפיו.

בהרבה מקרים ניתן צו עיכוב יציאה מהארץ בנוכחותו וידיעתו של האדם, למשל בתהליכי חקירה שונים של המשטרה, פסקי דין שביצועם נדחה, תהליכי פשיטת רגל וכדומה. מנגד במקרים רבים אחרים ניתן צו עיכוב יציאה מהארץ שלא בנוכחותו של האדם הנדון ובמקרים אחרים גם ללא ידיעתו.

לייעוץ משפטי או לשאלות בנושא צו עיכוב יציאה תוכלו לפנות אלינו

טלפון 04-866-8665, או להשאיר פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות.

בחלק מהמקרים אין האדם יודע שמתנהל נגדו הליך חקירתי או משפטי ולעתים הוא מסרב לשתף פעולה עם הליכים שהוא יודע על קיומם ולכן אינו מודע להשלכות ולתוצאותיו של ההליך השיפוטי.

רשות האוכלוסין וההגירה היא האמונה על קיומו של צו עיכוב היציאה מהארץ ומשטרת הגבולות היא זרוע החוק המיישמת את הצו ולכן על מנת לברר הם קיים צו עיכוב יציאה מהארץ עלינו לפנות לגורמים אלה.

קיומו של צו עיכוב יציאה מהארץ מצביע על כך שהאדם מבוקש לשם המשך או מיצוי תהליכים משפטיים העומדים נגדו ובשל כך מומלץ ביותר במצבים אלה להיוועץ בעו"ד כדי לפעול להסרת הצו.

משרד עורכי הדין אריאלה רוזנטל סודרי מתמחה בייעוץ ליווי והתמודדות עם מצב משפטי בו אדם נתון תחת צו עיכוב יציאה מהארץ. אנו מספקים שירותי ייעוץ משפטי הן בשלב הבירור על עצם קיומו של הצו וכמובן באם הצו קיים, כאשר יש צורך בנקיטת הליכים משפטיים כאלה ואחרים הנובעים מהצורך לביטולו המוחלט של הצו או במקרים מסוימים הקפאה/הסרה זמנית של הצו.

לדוגמה כאשר מי שהוכרז כפושט רגל, מבקש לצאת את הארץ על מנת לקדם את עסקיו שמחוץ לגבולות המדינה, בכדי לנסות ולפרוע את חובותיו, ניתן להגיש בקשה להסרה זמנית של צו עיכוב היציאה מן הארץ. גם במקרים של נסיבות בריאותיות של מי שהוטל עליו צו עיכוב יציאה מן הארץ או של קרוביו, כגון לצורכי ניתוח בחו"ל למשל, ביקור של הורים חולים וכדו.

עלינו לזכור שההליכים המשפטיים אל מול גופי השלטון, בכל מצב, הינם מורכבים ביותר, גם כאשר אין רשויות החוק מנסות לכפות עלינו את החלטותיהן ואולם, מצב בו קיים צו עיכוב יציאה מהארץ, מצביע על כך שקיימים חילוקי דעות משמעותיים ביני לבין הרשויות ומשום כך עליו להיעזר בשרותיו של עו"ד הבקיא בתחום זה.

משרד עורכת דין אריאלה רוזנטל סודרי חברת ערוכי דין ונוטריון מתמחה בטיפול במקרים של צו עיכוב יציאה. המשרד מונה שלושה סניפים, האחד בחיפה רחוב כיאט 3, השני ברמת גן ברחוב בן גוריון 1 והשלישי בחדרה רח' הילל 11.

ניתן לנסות ולברר את קיומו של הצו גם באופן עצמאי ע"י פניה למשטרת הגבולות או למשרד הפנים,

רשות האוכלוסין וההגירה בטלפון שמספרו 3450*.

שעות המענה הטלפוני בימים א-ה, בין 08:00-16:00.

יש לחייג אל – 3450* עד קבלת מענה אנושי, הנציג יזהה אותך בעזרת מספר שאלות שלאחריהן תינתן התשובה האם קיים נגדך צו עיכוב יציאה ניתן גם לברר מכח איזה סיבה הוטל הצו ועל ידי איזה רשות הוא הוטל.


יובהר כי האמור במאמר אינו מהווה ייעוץ משפטי פרטני ומקצועי, לא נועד להחליפו, ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, באשר כל מקרה ונסיבותיו. ייתכן ובמידע וחלו השמטות ו/או טעויות. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.