פשיטת רגל

המשרד של עו"ד ונוטריון אריאלה רוזנטל סודרי מעניק מגוון רחב של שירותים בתחום פשיטות הרגל

פשיטת רגלהמשרד מעניק ייצוג בתחום פשיטת רגל את הייצוג להלן:

  • הגשת בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב
  • הגשת בקשה להפטר
  • הסדר נושים טרם הכרזה כפושט רגל
  • הסדר נושים
  • ייצוג זוכים בהגשת תביעת חוב

הליכי פשיטת הרגל – ציר הזמן

הפטר / הסדר נושאים לאחר הכרזה כפושט רגל / ביטול הליכיםפסק דין לפשיטת רגל ע"י בית המשפט המחוזיהסדר נושאים לפני הכרזה כפושט רגל / הפטר לאלתר במקרים מיוחדים/ ביטול הליכיםצו כינוס נכסים ע"י ביהמ"ש המחוזיהגשת בקשה לכונס הנכסים הרשמי וביהמ"ש המחוזי

משרדה של עו"ד אריאלה רוזנטל סודרי וכן הצוות במשרדה מעניקים לחייבים וזוכים שירותי גבייה והסדר חובות בתחום ההוצאה לפועל ובהליך פשיטת רגל באופן מקצועי עם ידע שנצבר במהלך יותר מ- 15 שנה.

הידע הרחב אותו צברה עו"ד אריאלה רוזנטל סודרי במהלך כל שנות עיסוקיה מאפשר לה לפעול בעבור לקוחותיה עד אשר הפעולות אותם היא מבצעת יניבו תוצאות למימוש כל זכויותיכם המשפטיות, וכן עד להשגת האינטרס האישי של הלקוח וקבלת ההזדמנות לתחילתה של דרך חדשה ונקייה מחובות.

מערכת ההוצאה לפועל נועדה במטרה לסייע לזכאים לממש את זכויותיהם לקבלת תמורתם מכח פסק דין, המחאות, שטרי משכון ומשכנתאות. יצויין כי לשכת ההוצאה לפועל פועלת בסמכות החוק ובהתאם להחלטות שנתנו על ידי בית המשפט

עו"ד אריאלה רוזנטל סודרי וצוות משרדה המסור מלווים כל לקוח לאורך כל הדרך ובכל הליך מול לשכת ההוצל"פ, בביהמ"ש המחוזי ובפני כונס הנכסים הרשמי, והכל במקצועיות, בקיאות, ביעילות ואמינות בלתי מתפשרת. טובת הלקוח ושמירה על זכויותיו הינם דבר עליון בעבור משרד עורך הדין של אריאלה רוזנטל סודרי.

לייעוץ משפטי או לשאלות נוספות בנושא פשיטת רגל מהארץ תוכלו לפנות לאריאלה רוזנטל סודרי חברת עורכי דין ונוטריון בטלפון 04-866-8665, או להשאיר פרטים בטופס או צור קשר ונחזור אליכם תוך 24 שעות.


יובהר כי האמור במאמר אינו מהווה ייעוץ משפטי פרטני ומקצועי, לא נועד להחליפו, ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, באשר כל מקרה ונסיבותיו. ייתכן ובמידע וחלו השמטות ו/או טעויות. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.