פשיטת רגל קרי הליכי חדלת פרעון

משרד עו"ד ונוטריון אריאלה רוזנטל סודרי מעניק מגוון רחב של שירותים בתחום פשיטות הרגל/חדלת פירעון

פשיטת רגלהמשרד מייצג זוכים רבים בגביית חובות.

מערכת ההוצאה לפועל נועדה במטרה לסייע לזכאים לממש את זכויותיהם לקבלת תמורתם מכח פסק דין, המחאות, שטרי משכון ומשכנתאות. יצויין כי לשכת ההוצאה לפועל פועלת בסמכות החוק ומבצעת החלטות שנתנו על ידי בית המשפט ו/או בתי הדין.

למשרד פיתרונות יצירתיים לגביית החוב במסגרת החוק החדש.

המשרד מעניק ייצוג בתחום פשיטת רגל את הייצוג להלן:

  • הגשת בקשה לפשיטת רגל על ידי יחיד / חייב
  • הגשת בקשה להפטר
  • הסדר נושים
  • ייצוג זוכים בהגשת תביעת חוב
  • ייצוג עובדים בהגשת תביעות חוב

הליכי חדלת פירעון ליחיד (פשיטת הרגל)– ציר הזמן לגבי חובות מעל 150,000 ₪

 

 
הגשת בקשה לצו לפתיחת הליכים
מוגשת לממונה
(בעבר כונס הנכסים הרשמי)

עד 150,000 ₪ הערכאה שדנה בבקשה היא לשכת ההוצאה לפועל

מעל 150,000 ₪ הערכאה היא בית המשפט השלום

צו פתיחת הליכים
ניתן ע"י הממונה בתוך 30 ימים
הקפאת הליכים,
ביטול חלק מן ההגבלות שהוטלו ומינוי נאמן
הסדר נושאים לפני הכרזה כפושט רגל / הפטר לאלתר במקרים מיוחדים/ ביטול הליכיםצו לשיקום כלכלי ניתן תוך שנה ע"י בית המשפט השלום
לאחר שהממונה הגיש את הצעתו לתכנית לשיקום הכלכלי. בצו נקבעת תוכנית לפרעון תוך 36 חודשים
הפטר / הפטר לאלתר.
/ ביטול הליכים

משרדה של עו"ד אריאלה רוזנטל סודרי וכן הצוות במשרדה מעניקים לחייבים וזוכים שירותי גבייה והסדר חובות בתחום ההוצאה לפועל ובהליך פשיטת רגל באופן מקצועי עם ידע שנצבר במהלך יותר מ- 20 שנה.

הידע הרחב אותו צברה עו"ד אריאלה רוזנטל סודרי במהלך כל שנות עיסוקיה מאפשר לה לפעול בעבור לקוחותיה עד אשר הפעולות אותם היא מבצעת יניבו תוצאות למימוש כל זכויותיכם המשפטיות, וכן עד להשגת האינטרס האישי של הלקוח וקבלת ההזדמנות לתחילתה של דרך חדשה ונקייה מחובות.

מערכת ההוצאה לפועל נועדה במטרה לסייע לזכאים לממש את זכויותיהם לקבלת תמורתם מכח פסק דין, המחאות, שטרי משכון ומשכנתאות. יצויין כי לשכת ההוצאה לפועל פועלת בסמכות החוק ומבצעת החלטות שנתנו על ידי בית המשפט ו/או בתי הדין.

עו"ד אריאלה רוזנטל סודרי וצוות משרדה המסור מלווים כל לקוח לאורך כל הדרך ובכל הליך מול לשכת ההוצל"פ, בביהמ"ש השלום והמחוזי ובפני הממונה, והכל במקצועיות, בקיאות, ביעילות ואמינות בלתי מתפשרת. טובת הלקוח ושמירה על זכויותיו הינם דבר עליון בעבור משרד עורך הדין של אריאלה רוזנטל סודרי.

לייעוץ משפטי או לשאלות נוספות בנושא פשיטת רגל וחובות תוכלו לפנות לאריאלה רוזנטל סודרי חברת עורכי דין ונוטריון בטלפון 04-866-8665, או להשאיר פרטים בטופס או צור קשר ונחזור אליכם תוך 24 שעות.


יובהר כי האמור במאמר אינו מהווה ייעוץ משפטי פרטני ומקצועי, לא נועד להחליפו, ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, באשר כל מקרה ונסיבותיו. ייתכן ובמידע וחלו השמטות ו/או טעויות. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.